edukacja
Szkolenie z pozyskiwania funduszy z grantów OPUS i PRELUDIUM
Rada Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego
serdecznie zaprasza na szkolenia
prof. dr hab. Ewa Łojkowska powołana do zespołu doradczego MEN

Minister Edukacji i Nauki powołał
Prof. dr hab. Ewę Łojkowską
z Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed
Rekrutacja do programu MOST
MOST to Program Mobilności Studentów i Doktorantów, który od 1999 r. cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem studentów i doktorantów, umożliwiając studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednej z ponad trzydziestu polskich uczelni partnerskich.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W REKRUTACJI
NA SEMESTR ZIMOWY I CAŁY ROK AKADEMICKI 2020/2021
Weź udział w programie Fulbrighta!
Warsztaty w Laboratorium Badawczo-Wdrożeniowymdla dla szkół średnich
W dniach 13-17 stycznia 2020 w Laboratorium Badawczo-Wdrożeniowym Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego odbyły się warsztaty dla uczniów szkół średnich „Mały wielki świat drobnoustrojów”.
Jest to pilotażowy program warsztatowy skierowany do uczniów 2 klas o profilu biologiczno- chemicznym, realizowany jako jedno z działań projektu STARBIOS2 mającego na celu włączać różne grupy społeczne i edukować w oparciu o idee odpowiedzialnych badań i innowacji.
Zdjęcia z Nocy Biologów 2019

W piątek 11 stycznia 2019 roku na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii odbyła się Noc Biologów.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
Ogłoszenie dla Studentów I roku MWB i MSU
Drodzy studenci I roku MWB i I roku MSU
Program MOST rekrutacja!
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W REKRUTACJI
NA SEMESTR LETNI 2018/2019
Termin rekrutacji: od 31 października do 30 listopada 2018 r.
.jpg)
Aby wziąć udział w rekrutacji należy:
Warsztaty dla studentów, doktorantów i pracowników UG
Warsztaty:
“Pisanie artykułów naukowych
i prezentacja wyników badań w języku angielskim”
Dni Rektorskie w terminie 31.10 - 4.11.2018
W porozumieniu z Parlamentem Studentów UG, Rektor Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała, prof. nadzw. ogłosił dzień 31 października 2018 roku Dniem Rektorskim.
Przypominamy iż również 02 listopad 2018 jest Dniem Rektorkim.