Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Identyfikacja wizualna

Poniżej znajdą Państwo loga naszego wydziału oraz UG i GUMed w wersjach .eps (wersja wektorowa stosowana w przygotowaniu projektów do druku) oraz w postaci plików jpg (do stosowania w prezentacjach, na stronach www) oraz fotmatkę Power Point ogłoszenia na ekrany w holu budynku.

Logo jest symbolem graficznym naszego wydziału - symbolizuje naszą markę. Składa się z symbolu graficznego helisy połączonego z godłem Gdańska (korona i dwa krzyże) oraz podpisu - literowego skrótu nazwy wydziału (MWB - wersja poska i IFB - wersja angielska).

Należy dbać o jakość stosowania logo na wydrukach (np. postery). Logo nie należy skalować, docinać ani dokonywać w nim modyfikacji graficznych. Należy dbać o margines pomiędzy logiem, ale innymi elementami graficznymi i brzegiem strony (slajdu) równy min. wysokości zielonego pola, na którym umieszczony jest napis MWB (IFB).

LOGA

Logo wydziału - pliki do pobrania [pliki skompresowane do rozpakowania, zawierają logotypy w formacie: .jpg, .png, .eps i .pdf]:

Logo GUMed - pliki do pobrania:

Logo UG - pliki do pobrania:

Wzory pism

Formatka ogłoszenia na ekrany w holu budynku Instytutu

Proszę zachować wielkość, krój i kolor liter. Bardzo ważne jest nie powiększanie pól tekstowych - formatka ma przwidziane marginesy na obszar niewidoczny na ekranie.

Po uzupełnieniu formatki informacją, proszę z PowerPointa wygenerować plik jpg bez skalowania.

Szablon prezentacji Power Point

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 20. Kwiecień 2016 - 14:15; osoba wprowadzająca: Katarzyna Maczyszyn Ostatnia zmiana: środa, 13. Marzec 2024 - 12:43; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega

Dokumenty do pobrania

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 16. Październik 2018 - 09:35; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 1. Lipiec 2021 - 10:09; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega