Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna

Dziekanat / Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna
Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed
ul. Antoniego Abrahama 58, 80-307 Gdańsk

pokój nr 01 (parter)
 

Kontakt:
tel. +48 58 5236320, +48 58 5236321, +48 58 5236322
E-mail: rekrutacja@biotech.ug.edu.pl

Godziny przyjęć w sprawach rekrutacji:
od pon. do pt. w godz. 11:00 - 14:00

 

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona będzie w trybie on-line.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w dniach 19  i 20 lipca 2022 r.

Będzie przeprowadzona w trybie on-line z wykorzystaniem platformy MS Teams.

Nie jest wymagana instalacja aplikacji.

Wszystkie osoby otrzymają od informatyka Wydziałowego Pana Pawła Chwaszczyńskiego (pawel.chwaszczynski@studms.ug.edu.pl), indywidualny link na spotkanie na adres mailowy podany w systemie IRK. Zaproszenia będą wysyłane w dniu 18 lipca br. (należy sprawdzić również folder SPAM).

Prosimy, aby kandydaci dołączali do spotkania 30 minut przed planowaną godziną rozmowy (przycisk "dołącz teraz") i oczekiwali na spotkaniu na dołączenie się komisji.

Przed rozmową odbędzie się weryfikacja tożsamości kandydata, prosimy mieć przygotowany dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport).  

Szczegółowy harmonogram rozmowy (lista alfabetyczna)

lp. Nazwisko Imię data rozmowy godzina rozmowy
1 Augustyniak Kamil 19.07.2022 08:00 - 09:00
2 Banacki Marcin 19.07.2022 08:00 - 09:00
3 Bilińska Julia 19.07.2022 08:00 - 09:00
4 Bogusławski Marceli 19.07.2022 08:00 - 09:00
5 Boguszewski Kacper 19.07.2022 08:00 - 09:00
6 Buniewicz Jakub 19.07.2022 08:00 - 09:00
7 Chodorowicz Paweł 19.07.2022 09:00 - 10:00
8 Chodowiec Ewelina 19.07.2022 09:00 - 10:00
9 Czaja Kacper 19.07.2022 09:00 - 10:00
10 Dudzic Karolina 19.07.2022 09:00 - 10:00
11 Głębocka Patrycja 19.07.2022 09:00 - 10:00
12 Greglewska Marta 19.07.2022 10:00 - 11:00
13 Grużewska Patrycja 19.07.2022 10:00 - 11:00
14 Guzińska Weronika 19.07.2022 10:00 - 11:00
15 Ivaniushyn Lion 19.07.2022 10:00 - 11:00
16 Iwaniec Martyna 19.07.2022 10:00 - 11:00
17 Izdebska Ewa 19.07.2022 11:30 - 12:30
18 Jałtuszewski Adam 19.07.2022 11:30 - 12:30
19 Jarecki Wiktor 19.07.2022 11:30 - 12:30
20 Junosza Kisielewski Wojciech 19.07.2022 11:30 - 12:30
21 Kaczerska Katarzyna 19.07.2022 11:30 - 12:30
22 Kaczyńska Magdalena 19.07.2022 11:30 - 12:30
23 Karasińska Julia 19.07.2022 12:30 - 13:30
24 Kisiel Marcin 19.07.2022 12:30 - 13:30
25 Kluczewska Zuzanna 19.07.2022 12:30 - 13:30
26 Kłopotek Główczewska Weronika 19.07.2022 12:30 - 13:30
27 Konieczna Agata 19.07.2022 12:30 - 13:30
28 Kowalczyk Julia 19.07.2022 13:30 - 14:30
29 Kowcun Natalia 19.07.2022 13:30 - 14:30
30 Kruzel Szymon 19.07.2022 13:30 - 14:30
31 Labudda Magdalena 19.07.2022 13:30 - 14:30
32 Letniowski Marcel 19.07.2022 13:30 - 14:30
33 Maciejko Jan 19.07.2022 14:30 - 15:30
34 Maciuk Julia 19.07.2022 14:30 - 15:30
35 Marchewa Magdalena 19.07.2022 14:30 - 15:30
36 Matulewska Karolina 19.07.2022 14:30 - 15:30
37 Mielziuk Hubert 20.07.2022 08:00 - 09:00
38 Miśta Gabriela 20.07.2022 08:00 - 09:00
39 Modzelewski Mateusz 20.07.2022 08:00 - 09:00
40 Mundt Bartosz 20.07.2022 08:00 - 09:00
41 Napiórkowski Wiktor 20.07.2022 08:00 - 09:00
42 Norton Sandra 20.07.2022 09:00 - 10:00
43 Nowak Antonina 20.07.2022 09:00 - 10:00
44 Paliga Wiktoria 20.07.2022 09:00 - 10:00
45 Paniak Katarzyna 20.07.2022 09:00 - 10:00
46 Parteka Aleksandra 20.07.2022 09:00 - 10:00
47 Pikulik Patrycja 20.07.2022 10:00 - 11:00
48 Półgęsek Natalia 20.07.2022 10:00 - 11:00
49 Raszewska Ewa 20.07.2022 10:00 - 11:00
50 Rej Mikołaj 20.07.2022 10:00 - 11:00
51 Roskwitalska Małgorzata 20.07.2022 10:00 - 11:00
52 Rutowska Patrycja 20.07.2022 11:30 - 12:30
53 Rykała Kamil 20.07.2022 11:30 - 12:30
54 Rynkowska Zofia 20.07.2022 11:30 - 12:30
55 Ryżewski Patryk 20.07.2022 11:30 - 12:30
56 Sadowska Julia 20.07.2022 11:30 - 12:30
57 Sidoruk Aleksandra 20.07.2022 11:30 - 12:30
58 Sobolewska Marta 20.07.2022 12:30 - 13:30
59 Stacevič Joanna 20.07.2022 12:30 - 13:30
60 Stanek Kamila 20.07.2022 12:30 - 13:30
61 Szczepańska Agata 20.07.2022 12:30 - 13:30
62 Szydarowska Pola 20.07.2022 12:30 - 13:30
63 Ścibek-Rejmontowska Weronika 20.07.2022 13:30 - 14:30
64 Teymouri Mahsa 20.07.2022 14:30 - 15:30
65 Trochowska Natalia 20.07.2022 13:30 - 14:30
66 Trzciński Fabian 20.07.2022 13:30 - 14:30
67 Wiernikouskaja Victoria 20.07.2022 08:00 - 09:00
68 Wojtalewicz Izabela 20.07.2022 13:30 - 14:30
69 Wójcicki Wiktor 20.07.2022 13:30 - 14:30
70 Zaprzalski Piotr 20.07.2022 14:30 - 15:30
71 Ziółkowska Anna 20.07.2022 14:30 - 15:30

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 14. Styczeń 2014 - 11:53; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 18. Lipiec 2022 - 13:15; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz