XXVI Letnia Szkoła Biotechnologii już za nami!

To wspaniałe doświadczenie dzieliliśmy w grupie 67 lubiących się uczyć studentów z Uniwersytetów i Instytutów z Gdańska, Warszawy, Łodzi, Poznania a także Odessy! Temat tegorocznej Szkoły: „RNA w biologii i medycynie”, został zrealizowany poprzez świetne wykłady poprowadzone przez 11 zaproszonych prelegentów, którzy przyjechali do nas z takich miejsc jak: Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, Europejskie Laboratorium Biologii Molekularnej w Grenoble, University College Cork w Cork, Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Uniwersytet w Bergen, Centrum Biotechnologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz zdobywania wiedzy, wzięliśmy udział w integracjach, takich jak gra terenowa, spływ kajakowy czy bal przebierańców, a wszystko to uświetniła piękna sceneria kaszubskich jezior. Tegoroczna edycja została zorganizowana we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie oraz wsparta przez sponsorów - firmy KAWA.SKA oraz MegaMocni. Jesteśmy zadowoleni z minionej Szkoły Letniej i nie możemy się doczekać kolejnej! Nie wahaj się i dołącz do nas na XXVII BSS w 2024 roku!

.

Data publikacji: środa, 20. Wrzesień 2023 - 11:11; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska Ostatnia zmiana: środa, 20. Wrzesień 2023 - 11:14; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska