Nauka dla biznesu

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed posiada bogatą ofertę współpracy skierowaną do środowiska biznesowego. Oferujemy możliwość wykonania analiz i badań z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Wiedza i doświadczenie naszych naukowców pozwalają na rzetelne i sumienne podejście do każdego zlecenia w sposób indywidualny.

Szczegółowa oferta badań znajduje się w zakładce Oferta współpracy.

Wydział jest partnerem w wielu projektach realizowanych wspólnie z przedsiębiorstwami. Jesteśmy otwarci na wspólne aplikowanie o granty badawczo rozwojowe a także granty, których celem jest rozwiązanie konkretnych problemów w firmach. Lista aktualnie realizowanych projektów znajduje się w zakładce Projekty.

Zachęcamy także do skorzystania z naszej szerokiej oferty aparaturowej. Każda aparatura naukowo-badawcza obsługiwana jest przez wysoko wykwalifikowany personel pomagający nie tylko wykonać analizę, ale także zinterpretować wyniki i konstruktywnie je przedyskutować.

Wydział oferuje także szereg technologii, wynalazków, które mają wysoki potencjał aplikacyjny. Poszukujemy partnerów biznesowych, którzy są zainteresowani wdrożeniem innowacji. Szczegółowa lista technologii znajduje się tutaj.

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów możliwości współpracy.

Kontakt:

prof. dr hab. Anna Żaczek
Prodziekan ds. Umiędzynarodowienia i Rozwoju

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed
ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk

tel.: +48 58 349 14 38
e-mail: azaczek@gumed.edu.pl

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 23. Styczeń 2014 - 09:32; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: piątek, 21. Październik 2022 - 08:27; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega