Rekrutacja do projektu “Mistrzowie dydaktyki - wdrożenie modelu tutoringu do praktyki uczelnianej”

Szanowni Studenci II roku Studiów Licencjackich!

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie “Mistrzowie dydaktyki-wdrożenie modelu tutoringu do praktyki uczelnianej”, w ramach którego wybitnie zdolni studenci i studentki drugiego roku studiów w Uniwersytecie Gdańskim objęci zostaną wsparciem tutorskim. Tutoring to wyjątkowa metoda dydaktyczna, która dzięki spersonalizowanemu podejściu pomaga odnaleźć własną ścieżkę rozwoju naukowego i osobistego.

Zajęcia w formie indywidualnych spotkań odbywać się będą przez okres dwóch lat akademickich – 30h w roku akademickim 2020/21 i 30h w roku 2021/22.

Z naszego Wydziału w projekcie może wziąć udział jeden student II roku Studiów Licencjackich, który objęty zostanie wsparciem tutorskim dr Wioletty Żmudzińskiej i dr Katarzyny Węgrzyn. W ramach indywidualnych spotkań z tutorami, zakwalifikowany do projektu student będzie miał możliwość, przy wsparciu tutorów, zrealizować projekt łączący w sobie wykorzystanie metod bioinformatycznych i metod biologii molekularnej. Na zakończenie projektu student otrzyma certyfikat udziału w ww. projekcie.

Zainteresowanych studentów prosimy o przesłanie w formie elektronicznej wypełnionego formularza zgłoszenia na adres Biura Jakości Kształcenia UG: bjk@ug.edu.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 listopada 2020 r. o godz. 15:00.

O przyjęciu do projektu decyduje liczba punktów przyznana zgodnie z regulaminem (w załączniku):
a. średnia ocen uzyskana w roku akademickim 2019/2020, liczona według zasad obowiązujących przy ubieganiu się o stypendium Rektora (jeśli nie została ona Państwu wcześniej wyliczona, należy zgłosić się z prośbą o to do Dziekanatu);
b. udział w pracach kół naukowych i innych podobnych organizacjach;
c. inne osiągnięcia o charakterze naukowym).

W razie pytań prosimy o kontakt: katarzyna.wegrzyn@ug.edu.pl lub wioletta.zmudzinska@ug.edu.pl

loga

Projekt pozakonkursowy o charakterze wdrożeniowym pt. "Mistrzowie Dydaktyki" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Formularz i regulamin