Wybory przedstawiciela pracowników niebędących nauczycielami akademickimi do Rady Wydziału UG i GUMed

Gdańsk, dnia 4 września 2020 r.

OGŁOSZENIE WYBORCZE

Wydziałowa Komisja Wyborcza

zwołuje

w dniu 11 września 2020 roku

o godz. 10.00 oraz 10.40 w Auli nr 042

zebrania pracowników Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed niebędących nauczycielami akademickimi

zatrudnionych w Uniwersytecie Gdańskim oraz Gdańskim Uniwersytecie Medycznym

celem

wyboru przedstawiciela do Rady Wydziału

Jeżeli na zebrania w powyższym terminie nie przybędzie 50% uprawnionych do głosowania, w tym samym terminie o godz. 10.10 oraz 10.50 odbędą się w tym samym miejscu zebrania pracowników w drugim terminie. Dla dokonania wyboru w drugim terminie nie jest wymagane kworum 50% uprawnionych do głosowania.

Kandydaci mogą zgłaszać się osobiście bądź też być zgłoszeni przez innego pracownika Wydziału za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres przewodniczącego Wydziałowej Komisji Wyborczej do dnia 10 września 2020 do godziny 23.59. W przypadku osób zgłoszonych przez innego pracownika koniecznym jest wyrażenie zgody na kandydowanie.

Ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego zebrania odbywać się będą w dwóch turach, zgodnie z podziałem podanym w terminie późniejszym. Pracownicy biorący udział w spotkaniu zobowiązani będą do noszenia maseczek zasłaniających nos i usta oraz do zachowania dystansu społecznego.

Data publikacji: piątek, 4. Wrzesień 2020 - 11:56; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Wrzesień 2020 - 14:46; osoba wprowadzająca: Ewa Brzana