fbpx Laboratorium Badawcze MWB UG i GUMed przeprowadziło szkolenia z norm ISO | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Laboratorium Badawcze MWB UG i GUMed przeprowadziło szkolenia z norm ISO

Szkolenia z norm ISO

w Laboratorium Badawczo - Wdrożeniowym MWB UG i GUMed

.
Laboratorium Badawczo Wdrożeniowe Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed,

jedyne na Uniwersytecie Gdańskim pracujące zgodnie z systemem zarządzania jakością wg. norm ISO,

zorganizowało w październiku i listopadzie 2019 dwa szkolenia poświęcone ich wymaganiom.

Pierwsze szkolenie:

,,Wymagania nowej normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02"

przeprowadził certyfikowany przez PCBC S.A. audytor wewnętrznego  SZL. p dr Sławomir Piliszka.

Szkolenie zostało zorganizowane dzięki wsparciu Inkubatora Innowacyjności 2.0

z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 poprzez Centrum Transferu Technologii UG.

Program ten asystuje Laboratorium Badawczo-Wdrożeniowemu MWB UG i GUMed w uzyskaniu akredytacji przez Polskie Centrum Akredytacji.

Natomiast uczestnicy szkolenie mogli korzystać z przerw kawowych zapewnionych przez projekt STARBIOS2 realizowany na MWB UG i GUMed

Kolejne ze szkoleń dotyczyło normy ISO 14001 :

"Wymagania normy PN-EN ISO 14001:  2015-09 Systemy zarządzania środowiskowego. Wymagania i wytyczne stosowania"

i odbyło się dzięki wsparciu projektu STARBIOS2 realizowanego na MWB UG i GUMed.

W obu szkoleniach udział wzięli pracownicy Laboratorium oraz doktoranci MWB UG i GUMed.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Laboratorium i zapoznania się z jego działalnością.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Monika Sączewska
Treść wprowadzona przez: Monika Sączewska