fbpx dr hab. Robert Czajkowski, prof. UG uzyskał Fulbright STEM Impact Award 2019 | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

dr hab. Robert Czajkowski, prof. UG uzyskał Fulbright STEM Impact Award 2019

Z przyjemnością informujemy, że Rada Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta oraz J. William Fulbright Foreign Scholarship Board zadecydowały o przyznaniu dr hab. Robertowi Czajkowskiemu, prof. UG stypendium Fulbright STEM Impact Award 2019!

dr hab. Robert Czajkowski, prof. UG będzie realizować projekt w Colorado State University razem z prof. Amy Charkowski.

W konkursie wzięło udział 22 wnioskodawców. W wyniku procedury konkursowej obejmującej ocenę merytoryczną wniosku przygotowaną przez 3 niezależnych ekspertów oraz rozmowę kwalifikacyjną z kandydatami, których wnioski otrzymały najwyższe noty, przyznano 5 nagród stypendialnych. Realizacja przyznanego stypendium trwać będzie 4-tygodnie. Stypendium będzie obejmowało: pokrycie kosztów podróży stypendysty do/z USA, pokrycie kosztów życia podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, podstawową opiekę medyczną, bezpłatną wizę J-1 dla stypendysty oraz J-2 dla towarzyszących członków rodziny. Więcej o stypendiach na stronie Fulbright STEM Impact Award.
środa, 13 listopada 2019 roku, 8:03