Wystawa Zbigniewa Oksiuty "STUDIOLO.KOSMICZNE OGRODY" odbywa się w ramach cyklu art + Science Meeting

MWB na podstawie umowy o współpracę z Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA, bierze czynny udział w przygotowaniu poniższej wystawy: reprezentuje nas dr Anna Ihnatowicz, doktorantka mgr Izabela Perkowska i studenci naszego wydziału: Michał Prusiński, Klaudia Kochanowicz, Izabela Kowalczyk i Michał Strzała, którzy pracują i studiują Zakładzie Ochrony i Biotechnologii Roślin pod kierownictwem prof. Ewy Łojkowskiej.

WYSTAWA ZBIGNIEWA OKSIUTY "STUDIOLO.KOSMICZNE OGRODY" ODBYWA SIĘ W RAMACH CYKLU ART + SCIENCE MEETING

WERNISAŻ: PIĄTEK 9 SIERPNIA O 18.00
Łaźnia 2, ul. Strajku Dokerów 5, Gdańsk - Nowy Port

Więcej na