Zawiadomienie o obronie pracy doktorskiej - mgr Klaudia Szymczak

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 18 Marzec, 2024 - 07:37

Przewodniczący Rady Dyscypliny Biotechnologia oraz Komisja Doktorska przy Radzie Dyscypliny Biotechnologia Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że dnia 22 marzec 2024 roku (piątek), godz. 12:00 w Gdańsku przy Auli 042b w budynku Instytutu Biotechnologii UG w Gdańsku przy ul. Abrahama 58, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pani mgr Klaudii Szymczak

na temat:

Zawiadomienie o obronie pracy doktorskiej - mgr Kenneth Weke

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 7 Marzec, 2024 - 13:33

Przewodniczący Rady Dyscypliny Biotechnologia oraz Komisja Doktorska przy Radzie Dyscypliny Biotechnologia Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że dnia 15 marzec 2024 roku (piątek), godz. 10:00 w Gdańsku przy Auli 042b w budynku Instytutu Biotechnologii UG w Gdańsku przy ul. Abrahama 58, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pana mgr Kenneth'a Weke

na temat:

The IFB Mini Symposium - Group Leaders’ Recruitment

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 29 luty, 2024 - 09:09

The Dean of the Intercollegiate Faculty of Biotechnology of the University of Gdansk and the Medical University of Gdansk (IFB UG & MUG) invites you to participate in the online Mini-Symposium for Group Leader candidates, scheduled for March 6, 2024.

During our online Mini-Symposium, held with the participation of the IFB International Scientific Advisory Board, selected candidates for the Group Leader position will have the opportunity to present their research achievements.

Dni otwarte MWB i UG

Ostatnia modyfikacja: piątek, 23 luty, 2024 - 10:31

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii oraz na Dni Otwarte Uniwersytetu Gdańskiego.

Stoisz przed decyzją, jaką uczelnię i kierunek studiów wybrać?​
Rozważasz różne możliwości, jednak nie wiesz,
która będzie dla Ciebie najlepsza?​

Przyjdź na Dni Otwarte ​i przekonaj się, że Uniwersytet Gdański, a w szczególności MWB to najlepszy wybór :)​

Rekrutacji na wyjazdy na studia w ramach Programu Erasmus+

Ostatnia modyfikacja: piątek, 23 luty, 2024 - 11:14

RUSZA REKRUTACJA NA WYJAZDY NA STUDIA ZA GRANICĄ
W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ W ROKU AKADEMICKIM 2024/2025

Rozpoczynamy nabór na studia za granicą w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025. Wyjazd będzie możliwy po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej. Termin rozmowy kwalifikacyjnej z Wydziałową Komisją Erasmusa to 5 marca 2024 r. (wtorek).

Spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji w ramach Programu ERASMUS+

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 25 Styczeń, 2024 - 09:52

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji w ramach Programu ERASMUS+ na wyjazdy na:

• studia w roku akademickim 2024/2025,
  • praktyki w roku 2024.

Spotkanie będzie prowadzone przez dr Annę Ihnatowicz - koordynatorkę Programu ERASMUS+ na MWB UG i GUMed.

Termin spotkania: 31 stycznia 2024 r. (środa) o godzinie 14:00
Miejsce: Aula 42 na parterze budynku Instytutu Biotechnologii

Erasmus Days w Welcome Centre UG

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 25 Styczeń, 2024 - 09:53

Szanowni Studenci,

My koło naukowe ISA UG z radością zapraszamy Was na Erasmus Days, które odbędą się dnia 25/01/2024 roku w Welcome Centre, o godzinie 16.00.

Na spotkaniu możecie dowiedzieć się jak uczestniczyć w Programie Erasmus+, jakie możliwości czekają na Was na naszym Uniwersytecie oraz będziecie mieli możliwość zadawania nurtujących Was pytań!

Najnowocześniejsze w Polsce laboratorium BSL-3+ ukończone

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 23 Styczeń, 2024 - 10:50

Najnowocześniejsze laboratorium w Polsce właśnie zostało oddane do użytku na naszym Wydziale. Pierwsze laboratorium BSL-3+ w północnej części naszego kraju już niedługo rozpocznie prace. 22 stycznia odbyło się oficjalne otwarcie specjalnej przestrzeni, w której będą prowadzone badania m.in. nad koronawirusem czy wirusem kleszczowego zapalenia mózgu.

„To laboratorium otwiera nam drzwi do zupełnie innego świata”. Rozmowa z prof. Krystyną Bieńkowską-Szewczyk

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 22 Styczeń, 2024 - 09:29

O najnowocześniejszym w Polsce laboratorium BSL3+ powstałym na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed i pracy z wirusami w rozmowie z Julią Bereszczyńską opowiada prof. Krystyna Bieńkowska-Szewczyk.

Julia Bereszczyńska: - Laboratorium BSL3+. Ten skrót brzmi dosyć tajemniczo dla kogoś, kto na co dzień nie zajmuje się pracą z wirusami. Co oznacza?