wydarzenia

Zawiadomienie o obronie mgr Gabrieli Brzuska

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 13 Marzec, 2023 - 09:27

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki biologiczne oraz Komisja Doktorska przy Radzie Dyscypliny Nauki biologiczne Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że dnia 17 marca 2023 roku (piątek), godz. 11:00 w Gdańsku przy Auli 042B w budynku Instytutu Biotechnologii UG w Gdańsku przy ul. Abrahama 58, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

 

Pani mgr Gabrieli Brzuska

 

na temat:

„Uczelnie otwarte na innowacje”. Podsumowanie programu Inkubator Innowacyjności 4.0

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 7 Marzec, 2023 - 12:28

Przed nami konferencja podsumowująca program Inkubator Innowacyjności 4.0, realizowany przez konsorcjum – GUMed, lidera projektu oraz partnerów: Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Gdańskiego i Centrum Innowacji Medycznych – spółki celowej GUMed. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną innowacyjne wynalazki opracowane przez uczelnie w ramach projektu.

Podczas konferencji „Uczelnie otwarte na innowacje” o projektach opowiedzą naukowcy:

Światowy Dzień Nerek na UG – zaproszenie do udziału we flash mobie

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 7 Marzec, 2023 - 09:05

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i pracowników UG do udziału we flash mobie organizowanym z okazji Światowego Dnia Nerek. Spotkajmy się wspólnie we wtorek 7 marca o godzinie 13:15 na terenie naszego kampusu, przy napisie ‘I LOVE UG’. Ustawimy się do zdjęcia wspólnie tworząc widoczny z lotu ptaka kształt nerki, co zostanie sfotografowane przy pomocy drona. Nasza akcja to element promocyjny kampanii edukacyjnej.

Studenci MWB UG i GUMed w pomorskich przedsiębiorstwach

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 2 luty, 2023 - 08:04

Studiowanie na MWB UG i GUMed to nie tylko wykłady, seminaria czy ćwiczenia prowadzone w salach i laboratoriach. Studiowanie na MWB to także wycieczki do pomorskich przedsiębiorstw! W styczniu 2023 r. studenci III-roku kierunku Biotechnologia wraz z dr Wiolettą Żmudzińską odwiedzili pomorskie firmy stosujące metody biotechnologiczne celem poznania specyfiki ich pracy. W tym roku odwiedziliśmy: