fbpx wydarzenia | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

.

Na terenie Uniwersytetu Gdańskiego rusza akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku prowadzona przez Fundację DKMS

Rok akademicki 2021/2022, który właśnie rozpoczynamy na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego będzie kolejnym rokiem szczególnym i pełnym wyzwań. Niestety pandemia wciąż trwa, i mimo tego, że wszyscy żywiliśmy ogromne nadzieję, że ten rok akademicki rozpoczniemy już w pełni w trybie stacjonarnym nie jest to możliwe - powiedziała dr hab. Ewelina Król, prof. UG Dziekan MWB UG i GUMed.

Dziekan i Rada
Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii
Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

mają zaszczyt poinformować,

Właśnie ukazał się nowy raport z działalności Wydziału za lata 2018-2020.

Zapraszamy serdecznie do przeczytania.

..

11-12.09.2021 - Piknik KLIMAT DLA NAUKI

w okolicach gdyńskiej muszli koncertowej
(Plac Grunwaldzki – między Teatrem Muzycznym a Gdyńskim Centrum Filmowym).

Zespól profesora dr hab. Igora Koniecznego

z Zakładu Biologii Molekularnej MWB UG i GUMed

Szanowni Studenci,

Nadal zachęcamy do udziału w szkoleniach z MS Teams prowadzonych w ramach projektu ProUG. Czerwiec to ostatni miesiąc szkoleń. Szczególnie z myślą o studentach Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii, takie szkolenie zostało dla Państwa zorganizowane w dniu 30 czerwca 2021 r.

Z głębokim żalem powiadamiamy o tragicznej śmierci Profesora Dana Tawfika,

członka Międzynarodowej Rady Naukowej MWB UG-GUMed.

Wspomnienie pośmiertne znajduje się pod linkiem

W imieniu EUROBIOTECH oraz Komitetu Organizacyjnego Kongresu mamy przyjemność zaprosić Państwa na kongres EUROBIOTECH ONLINE, który odbędzie się 16 czerwca 2021 roku.