dr Paulina Czaplewska i dr hab. Rafał Sądej z nowymi projektami NCN | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

dr Paulina Czaplewska i dr hab. Rafał Sądej z nowymi projektami NCN

Narodowe Centrum Nauki opublikowało w dniu 18.02.2019 wyniki konkursów grantowych w programach HARMONIA 10 i SONATA BIS 8. W wyżej wymienionych konkursach dwie osoby z Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed uzyskały finasowanie swoich projektów!

W konkursie HARMONIA 10 wniosek dr Pauliny Czaplewskiej zatytułowany „Wpływ modelowych błon biologicznych na strukturę i proces oligomeryzacji ludzkiej cystyny C” uzyskał finansowanie w wysokości 843 000 zł.

W konkursie SONATA BIS 8 wniosek dr hab. Rafała Sądeja zatytułowany „Rola FGFR2 w regulacji współzależności ER/PR - mechanizm molekularny oraz znaczenie predykcyjne u chorych z luminalnym A rakiem piersi uzyskał finasowanie w wysokości 2 499 000 zł.

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnych wyników badań!

ncn

środa, 20 lutego 2019 roku, 8:46