Nabór wniosków o stypendia MNiSW za wybitne osiągnięcia dla studentów oraz doktorantów

MNiSW ogłosiło nabór wniosków o przyznanie stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia przyznawane studentom oraz doktorantom.

Poniżej znajdują się linki do strony Ministerstwa, na której zawarte są rozporządzenia szczegółowo określające między innymi: komu przysługuje stypendium, które osiągnięcia należy uznać za wybitne oraz wskazują, jakie dokumenty należy dołączyć do wniosku.

Dla Studentów

Dla Doktorantów

W związku z koniecznością zaopiniowania wniosków przez Radę Wydziału termin składania wniosków w Dziekanacie upływa 24 września br.

Data publikacji: środa, 12. Wrzesień 2018 - 13:56; osoba wprowadzająca: Ewa Brzana Ostatnia zmiana: czwartek, 13. Wrzesień 2018 - 07:23; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega