Doktorantka Sabina Żołędowska uzyskała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

14 grudnia 2017 ogłoszono listę studentów i doktorantów, którym przyznano Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2017/2018.

Z ogromną przyjemnością informujemy iż na liście znalazła się Nasza doktorantka - mgr Sabina Żołędowska.

Ogromnie gratulujemy!

Rektorzy uczelni z całej Polski nadesłali do resortu nauki ponad 1800 wniosków o przyznanie stypendium. Wnioski oceniał zespół złożony z 24 ekspertów pochodzących z siedmiu obszarów nauki i sztuki. Na podstawie listy rankingowej decyzję o przyznaniu stypendiów podejmował minister Jarosław Gowin.

Osoby, które otrzymały stypendium musiały uzyskać co najmniej 10 pkt – w przypadku studentów oraz 65 pkt – w przypadku doktorantów. Punkty można było zdobyć za osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe.

Pełna lista stypendystów znajduje się tutaj.

Data publikacji: czwartek, 14. Grudzień 2017 - 10:48; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 14. Grudzień 2017 - 10:48; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega