O bursztynach w Radiu Mors UG dr inż. Dorota Katarzyna Pomorska z Zakładu Biologii Molekularnej

W dniach 4-6 lipca 2022 roku odbył się intensywny kurs SEA-EU „Secrets of the Amber” przeznaczony dla studentów, doktorantów i pracowników UG oraz uczelni partnerskich SEA-UE. Kurs był organizowany przez Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed we współpracy z Wydziałem Biologii UG. Karol Stachowicz z Radia UG MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie porozmawiał z organizatorkami wydarzenia: dr n. med. inż. Dorotą Katarzyną Pomorską z Zakładu Biologii Molekularnej MWB oraz z dr Elżbietą Sontag z Wydziału Biologii. Swoimi reakcjami podzielili się także uczestnicy kursu.

Premiera audycji w czwartek, 21 lipca o 20:00.
Powtórka we wtorek, 26 lipca o 10:00 oraz w środę, 27 lipca o 12:00.

Link do radia na żywo.

bursztyn

Data publikacji: piątek, 22. Lipiec 2022 - 07:59; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 22. Lipiec 2022 - 08:11; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega