Konsorcjum InnovaBio Pomorze, Ogłasza nabór do VIII edycji Programu InnovaBio Pomorze (IBP)

.

Konsorcjum InnovaBio Pomorze,

Ogłasza nabór do VIII edycji Programu InnovaBio Pomorze (IBP), podczas którego studenci nauk przyrodniczych realizować będą realne projekty badawczo-rozwojowe dla firm biotechnologicznych.

.

Uczestnicy będą pracować w pięcioosobowych zespołach nad nowatorskimi projektami typu B+R przez około cztery miesiące.

co zyskuje uczestnik dzięki IBP?
– doskonalenie warsztatu laboratoryjnego
– udział w szkoleniach i wykładach
– poznanie nowoczesnych narzędzi pracy
– doskonalenie planowania procesu badawczego
– umiejętność przygotowywania raportów i prezentacji z uzyskanych wyników
– zdobycie kompetencji wymaganych przez przedsiębiorców
– zwiększenie swojego potencjału na rynku pracy

kogo poszukujemy?

Studentów nauk przyrodniczych, którzy chcą podejmować nowe wyzwania, poszerzać swoją wiedzę, doskonalić umiejętności laboratoryjne oraz aktywnie i odpowiedzialnie angażują się w wykonywane zadania.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 20.05.2022

Informacje dodatkowe oraz formularz zgłoszeniowy: innovabio pomorze - Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia - PPNT

Data publikacji: piątek, 29. Kwiecień 2022 - 10:51; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska Ostatnia zmiana: czwartek, 19. Maj 2022 - 08:28; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega