dr hab. Patrycja Koszałka z nagrodą Nauczyciel Roku im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza

dr hab. Patrycja Koszałka

Po raz 52. społeczność akademicka Uniwersytetu Gdańskiego świętowała rocznicę powołania Uczelni. Podczas uroczystości m.in. wręczono nagrody im. K. C. Mrongowiusza. Święto Uniwersytetu Gdańskiego odbyło się 18 marca 2022 roku (piątek) w Auli im. T. Ocioszyńskiego Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie.

Podczas uroczystości Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Arnold Kłonczyński i Prorektor ds. innowacji i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, prof. Krzysztof Bielawski wręczyli nagrody i wyróżnienia laureatom Nagrody Nauczyciel Roku im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza. Nagrodę otrzymała dr hab. Patrycja Koszałka z Zakładu Biologii Komórki i Immunologii z Instytutu Biotechnologii Medycznej i Onkologii Doświadczalnej MWB GUMed.

Data publikacji: poniedziałek, 21. Marzec 2022 - 07:19; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: poniedziałek, 21. Marzec 2022 - 07:21; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega