prof. Michał Obuchowski i dr Andrea Lipińska z nominacją do nagrody w plebiscycie Nauczyciel Akademicki Roku

W imieniu naszym jak i redakcji "Dziennika Bałtyckiego" z przyjemnością informujemy o uzyskaniu przez prof. dr hab. Michała Obuchowskiego - Kierownika Zakładu Bakteriologii Molekularnej i dr Andreę Lipińską - Adiunkt w Zakładzie Biologii Molekularnej Wirusów nominacji do nagrody w plebiscycie Nauczyciel Akademicki Roku, która została zgłoszona przez samych studentów!

Strona z plebiscytem NAUCZYCIEL NA MEDAL

ALMO

Serdecznie gratulujemy!

Jesteśmy również wdzięczni studentom za nominacje naszych Alma Mater w kategori: UCZELNIA NA MEDAL - na danej stronie można głosować na Uniwersytet Gdański jak i na Gdański Uniwersytet Medyczny, by wybrać Uczelnię Roku.

Data publikacji: czwartek, 28. Październik 2021 - 09:43; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 29. Październik 2021 - 06:38; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega