dr hab. Robert Czajkowski, prof. UG mentorem w ramach prestiżowego programu TopMinds i Polskiej Komisji Fulbrighta

RCdr hab. Robert Czajkowski, prof. UG - Zakład Badania Związków Biologicznie Czynnych, został wybrany na mentora dla młodych naukowców w ramach prestiżowego programu TopMinds i Polskiej Komisji Fulbrighta w edycji 2022! Na stronie TopMinds można zapoznać się z sylwetką naszego mentora. Serdecznie gratulujemy!

TopMinds to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowcom drzwi do międzynarodowej kariery. Udział w programie mogą wziąć studenci i doktoranci wyróżniający się na polu naukowym, pełni pasji i ambicji, stawiający nie tylko na sukces w środowisku akademickim, ale też nieustanny rozwój. Właśnie ruszyła piąta edycja TopMinds. Na uczestników i uczestniczki czekają m.in.:

• Indywidualna współpraca z jednym z naszych mentorów i mentorek, reprezentujących różnorodne dziedziny nauki
  • Możliwość rozwijania swojego warsztatu akademickiego we współpracy z ekspertami i ekspertkami
  • Szkolenia stacjonarne i online
  • Okazja, by poszerzyć sieć kontaktów, wzmocnić kluczowe kompetencje i poznać dobre praktyki pod okiem wybitnych specjalistów i specjalistek

Do tegorocznej edycji zapraszamy studentów i studentki ostatniego roku studiów magisterskich, którzy planują swoją karierę w obszarze nauki oraz osoby przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych.

Data publikacji: poniedziałek, 18. Październik 2021 - 12:27; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: poniedziałek, 18. Październik 2021 - 12:38; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega