Szkolenie z zasad działania i obsługi analizatora Malvern NanoSight NS300 w ramach projektu ProUG

Szanowni Państwo

zapraszam do udziału w szkoleniu dotyczącym analizatora nanocząstek Malvern NanoSight NS300. Urządzenie to pozwala na pomiary i charakteryzację nanocząstek rozproszonych w roztworze. Znajduje zastosowanie w analizach cząstek w zakresie 10 nm do 2000 nm, a więc komórek eukariotycznych i prokariotycznych, cząsteczek wirusowych czy egzosomów. Więcej o samy aparacie można przeczytać tutaj (NanoSight NS300 | Characterize Nanoparticles | Malvern Panalytical).

Szkolenie odbędzie się 24 czerwca 2021 w budynku Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed, ul Abrahama 58. Szkolenie zaczyna się o godzinie 9:00 w Auli i będzie trwało do godziny 17:00 i będzie obejmowało zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne z obsługi sprzętu oraz test kompetencji. Każdy z uczestników szkolenia po jego zakończeniu uzyska certyfikat wystawiony przez przedstawiciela producenta sprzętu.

Zgłoszenia na szkolenia można nadsyłać do dnia 18.06.2021 na adres e-mail stanislaw.oldziej@ug.edu.pl po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego (formularz zgłoszeniowy poniżej). Liczba uczestników jest ograniczona (maksymalnie 20 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenie skierowane jest wyłącznie do studentów I i II roku MSU, którzy zgłosili się do udziału w projekcie ProUG. Przy większej liczbie chętnych pierwszeństwo będą miały osoby z drugiego roku MSU.

Jednocześnie informuję, że planowane są kolejne szkolenia w ramach projektu ProUG z różnych technik i metod badawczych, które odbędą się pod koniec września i w październiku 2021 roku.

Wydziałowy koordynator projektu ProUG

dr hab. Stanisław Ołdziej, prof. UG

Załącznik Rozmiar
Formularz zgłoszeniowy - NANOSIGHT 34.76 KB