Doktorant Alan Majeranowski stypendystą Europejskiego Stowarzyszenia Hematologii

AM

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż lekarz Alan Majeranowski, rezydent Katedry i Kliniki Hematologii i Transplantologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, doktorant Zakładu Biologii Komórki i Immunologii Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed (promotorzy dr hab. Marcin Okrój, prof. GUMed i dr hab. n. med. Andrzej Mital) został stypendystą Europejskiego Stowarzyszenia Hematologii (European Hematology Association), najważniejszego towarzystwa skupiającego hematologów w Europie.

Otrzymane środki umożliwią udział w międzynarodowych warsztatach na temat najnowszych trendów w diagnostyce i leczeniu anemii aplastycznej.

Data publikacji: czwartek, 10. Czerwiec 2021 - 09:59; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 10. Czerwiec 2021 - 10:05; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega