fbpx Webinar w ramach SEA-EU pt.: "Viruses, vaccines, COVID-19: molecular virology in simple terms" - dr Alicja Chmielewska | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

webinar

Zapraszamy na anglojęzyczny webinar "Viruses, vaccines, COVID-19: molecular virology in simple terms", który poprowadzi dr Alicja Chmielewska, będąca wirusologiem molekularnym. Prowadząca przybliży nam temat wirusa SARS-CoV-2 i jego wpływu na nasze codzienne życie podczas pandemii. Dr Chmielewska odpowie także na pytania jak działają szczepionki, jakie są różnice między różnymi szczepionkami przeciwko COVID-19 oraz co wiadomo o ochronie przed pojawiającymi się wariantami wirusa.

Webinar odbył się dnia 22 czerwca, godzina 11:00-12:00 poprzez MsTeams. Rejestracja możliwa była do 20 czerwca przez formularz.

Wideo można obejrzeć poniżej lub na stronie SeaEU

piątek, 1 października 2021 roku, 12:18