SEA-EU

Rozpoczął się Intensywny Kurs SEA-EU „Secrets of the Amber”

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 5 Lipiec, 2022 - 06:40

 

Rozpoczął się Intensywny Kurs SEA-EU „Secrets of the Amber” organizowany przez Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego we współpracy z Wydziałem Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Naukowcy, nauczyciele akademicy, pracownicy oraz studenci Uczelni Partnerski SEA-EU spotkali się, by wspólnie odkryć tajemnice skrywane przez bursztyn.

Na uczestników czeka wiele wyzwań, między innymi:

Oferta zagranicznych praktyk i badań dla studentów - SEA-EU

Ostatnia modyfikacja: piątek, 14 Styczeń, 2022 - 08:05

 

DROGI STUDENCIE!

Chcesz zobaczyć, jak prowadzi się badania i praktyki na zagranicznych uczelniach oraz firmach? Planujesz podszkolić znajomość języków obcych? A może potrzebujesz zainwestować w swój rozwój zawodowy i naukowy? Jeśli czujesz, że to szansa dla Ciebie - zapoznaj się z propozycją SEA-EU!

Podczas najbliższych wakacji SEA-EU daje szansę na udział w 2 inicjatywach. Obie są finansowane ze środków projektu. Jedyne wymagania to dobra znajomość języka angielskiego, status studenta UG i chęci! 

Darmowe kursy online „Further Trainings” skierowane do kadry naukowej

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 4 Listopad, 2021 - 11:34

 

Przedstawiamy ofertę darmowych kursów online „Further Trainings” organizowanych przez Uniwersytet Christiana-Albrechta w Kilonii w ramach European University of the Seas SEA-EU.  Aktualne szkolenia są skierowane do kadry naukowej, wkrótce pojawią się także propozycje dla pracowników administracyjnych. Zachęcamy do zapisów na: