Konferencja "Digital transformation of the blue economy" & University Startup competition STup - SEA-EU

W imieniu partnerskiej uczelni SEA-EU zachęcamy do uczestnictwa w dwóch zbliżających się wydarzeniach:

• Konferencja "Digital transformation of the blue economy" w ramach EU Industry Days 2021 (25 marca 2021). Przedstawiciele Komisji Europejskiej, sektora prywatnego i akademickiego podzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat cyfryzacji i jej potencjału dla niebieskiej gospodarki.

• "University Startup competition STup!" (18-19 czerwca 2021). STup! wspiera startupy studenckie i daje młodym przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania swoich projektów przedstawicielom świata biznesu. Konkurs ma wyłonić najlepszy studencki Startup.

konferecja Sea EU

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z koordynatorem:

Biuro Projektu „The European University of the Seas” – SEA-EU
ul. Jana Bażyńskiego 8, R218
80-309 Gdańsk, Poland

e-mail: sea-eu@ug.edu.pl

Załącznik Rozmiar
Broszura STup! 1.28 MB

Data publikacji: poniedziałek, 22. Marzec 2021 - 08:04; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: poniedziałek, 10. Maj 2021 - 12:26; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska