Nagroda i stypendium JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego dla studentów MWB

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dwóch magistrantów Zakładu Badania Związków Biologicznie Czynnych otrzymało wyróżnienia JM Rektora UG za osiągnięcia naukowe dla najlepszych studentów Uniwersytetu Gdańskiego:

• Pan Michał Rzeszotarski (wykonujący pracę magisterską pod kierunkiem Pani dr hab. inż. Aleksandry Królickiej, prof. UG) – został uhonorowany Stypendium JM Rektora UG (stypendium JM Rektora jest przyznawane 10% najlepszych studentów UG)
  • Pan Przemysław Bartnik (wykonujący pracę magisterską pod kierunkiem Pana dr hab. Roberta Czajkowskiego, prof. UG) – został uhonorowany Nagrodą JM Rektora UG (nagroda JM Rektora jest przyznawana 15% najlepszych studentów UG)

Obu magistrantom serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: niedziela, 24. Styczeń 2021 - 22:52; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: niedziela, 24. Styczeń 2021 - 22:52; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega