fbpx Pracownia magisterska w zespole dr hab. Danuty Gutowskiej-Owsiak, prof. UG w ramach projektu Sonata BIS 9 (NCN) | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Szanowni Państwo,

informujemy o możliwości realizowania pracowni magisterskiej w zespole badawczym Pani dr hab. Danuty Gutowskiej-Owsiak, prof. UG w ramach projektu ”Smart antigen provision for efficient induction of allergen tolerance”

Proponowany temat pracy magisterskiej: “Induction of a tolerogenic phenotype as a consequence of dendritic cell stimulation in time.”

Zainteresowane osoby zachęcamy do wyboru tematu zgodnie z procedurą opisaną na stronie https://biotech.ug.edu.pl/studia/studia_ii_stopnia/tematyka_prac_magisterskich

piątek, 11 grudnia 2020 roku, 12:00