Konkurs na stanowisko Magistranta w ramach projektu NCN Sheng 1

KONKURS NA STANOWISKO

MAGISTRANTA

W RAMACH PROJEKTU NCN SHENG 1
„Opracowanie i analiza wysoce wydajnych, kompleksujących jon galu, dwufunkcyjnych związków przeciwbakteryjnych o właściwościach fotouczulających”

kierownik projektu dr hab. Mariusz Grinholc, prof. UG

Nazwa jednostki: Uniwersytet Gdański, Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii

Nazwa stanowiska: stypendium naukowe (magistrant) (2 miejsca)

Wymagania:

1. Ukończone studia licencjackie z biotechnologii, biologii lub kierunków pokrewnych.

2. Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Opis zadań:

Magistrant będzie przeprowadzał badanie aktywności przeciwdrobnoustrojowej nowych związków aktywowanych światłem w stosunku do bakterii z grupy ESKAPE. Magistrant będzie odpowiedzialny za analizę czynników wirulencji bakterii z gatunku Staphylococcus aureus i/lub Pseudomonas aeruginosa. Magistrant będzie zobowiązany do regularnego opracowywania i prezentowania uzyskanych wyników na spotkaniach zespołu badawczego.

Warunki zatrudnienia:

Czas trwania kontraktu: 9 miesięcy

Data rozpoczęcia pracy: 1.10.2021

Kwota stypendium: 1000 zł/miesiąc

Termin składania ofert: 14 grudnia 2020

Forma składania ofert: na adres mailowy dziekanat.zapisy@biotech.ug.edu.pl

zgodnie z procedurą opisaną na stronie: https://biotech.ug.edu.pl/studia/studia_ii_stopnia/tematyka_prac_magisterskich

Data publikacji: wtorek, 8. Grudzień 2020 - 13:33; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Grudzień 2020 - 17:49; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega