Wydziałowa Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

Inauguracyjny film z udziałem Władz Dziekańskich MWB oraz z przedstawicielami studentów, zostanie wyemitowany 2 października 2020 roku o godz. 12.00 na stronie internetowej Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed. Zapraszamy całą społeczność akademicką do symbolicznego udziału w otwarciu nowego roku akademickiego.

Dodatkowo dostępny będzie w postaci wideo wykład inauguracyjny pod tytułem "Koronawirus i tysiące innych wirusów", który wygłosi prof. dr hab. Krystyna Bieńkowska-Szewczyk, kierownik Zakładu Biologii Molekularnej Wirusów MWB UG i GUMed.

Dziekan Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii

Dr hab. Ewelina Król, prof. UG

1   2

Data publikacji: środa, 30. Wrzesień 2020 - 13:14; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 2. Październik 2020 - 11:47; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega