21 Konferencja e2BRN w Lizbonie organizowana przez dr hab. Danutę Gutowską-Owsiak, prof. UG

dr hab. Danuta Gutowska-Owsiak, prof. UG organizatorką konferencji E2BRN w Lizbonie!

Na początku września w Lizbonie odbyła się konferencja Europejskiej Sieci Badań nad Barierą Naskórkową (European Epidermal Barrier Research Network, E2BRN). Wydarzenie było organizowane przez dr hab. Danutę Gutowską-Owsiak, prof. UG oraz dr Ryan’a O’Shaughnessy (z Queens Mary University of London), lokalnym organizatorem była Dr Sandra Simoes (Universidade de Lisboa). Było to już 21 spotkanie tej sieci, która spotyka się corocznie.

Konferencja była cześcią kongresu Europejskiego Towarzystwa Badań Dermatologicznych (European Society for Dermatological Research; ESDR).

.

Data publikacji: środa, 11. Wrzesień 2024 - 13:05; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska Ostatnia zmiana: środa, 11. Wrzesień 2024 - 13:23; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska