Wniosek o nadanie medalu „Primus Inter Pares” dla absolwenta MWB

Senat Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego postanowił nagrodzić absolwenta naszego Wydziału, wyróżniającego się w nauce i działalności społecznej, medalem „Primus Inter Pares”. Medal nadawany jest absolwentom spełniającym łącznie poniższe wymagania:

a) osiągnęli wysokie wyniki w nauce;
  b) wykazali się pracą naukową w ramach studenckich kół naukowych;
  c) aktywnie działali w organizacjach studenckich, społecznych;
  d) angażowali się w życie społeczności akademickiej Uczelni.

Do zgłoszenia kandydata uprawniony jest Dziekan Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii poprzez złożenie Wniosku wraz z wymaganymi załącznikami (zob. załącznik do niniejszego Ogłoszenia).

W związku z powyższym, osoby zainteresowane tym prestiżowym wyróżnieniem (dotyczy wyłącznie studentów, którzy ukończyli studia I-szego bądź II-go stopnia na kierunku Biotechnologia w roku akademickim 2023/24), proszone są o złożenie w Dziekanacie Wniosku wraz z pełną dokumentacją, do dnia 29 lipca 2024 r. Spośród zgłoszonych kandydatów, kolegium dziekańskie Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii, wyłoni kandydata, którego zgłosi do odznaczenia medalem „Primus Inter Pares”.

Data publikacji: piątek, 12. Lipiec 2024 - 12:31; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 12. Lipiec 2024 - 12:36; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega