Akcja Szlachetna Paczka na MWB UG i GUMed

Szanowni Państwo,

Święta to szczególny czas w roku, w którym warto pomagać innym, a w szczególności tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Pragniemy ogłosić, że w tym roku wszyscy Pracownicy, Doktoranci oraz Studenci będą mogli wspólnie wesprzeć rodzinę w potrzebie w ramach akcji Szlachetna Paczka organizowanej na MWB UG i GUMed.

W dniach 7-11.12.2020r. będzie można przynieść artykuły wymienione na załączonej liście do specjalnie przygotowanego i oznaczonego pojemnika umieszczonego na korytarzu nieopodal wejścia budynku Instytutu Biotechnologii.

Po zakończeniu zbiórki, w Weekend Cudów 12-13 grudnia, paczka zostanie przewieziona przez członków Samorządu do magazynu i następnie trafi do rodziny.

Wyróżniono 3 kluczowe potrzeby, które powinniśmy spełnić w pierwszej kolejności:

Żywność:

1. Kawa
  2. Cukier
  3. Olej
  4. Dżem
  5. Konserwy rybne
  6. Kasza
  7. Makaron

Środki czystości (dzieci mają alergie skórne!)

1. Proszek do prania dla alergików
  2. Płyn do mycia naczyń
  3. Mydło / żel myjący
  4. Szampon
  5. Pasta do zębów
  6. Szczoteczki do zębów

Obuwie:

1. Kacper: Buty zimowe, Rozmiar: 40
  2. Damian: Buty zimowe, Rozmiar: 37
  3. Jan: Buty zimowe, Rozmiar: 36
  4. Kamil: Buty zimowe, Rozmiar: 34
  5. Adam: Buty zimowe, Rozmiar: 32
  6. Łukasz: Buty zimowe, Rozmiar: 27

Wśród potrzeb dodatkowych znalazły się na przykład klej, plastelina, nożyczki, książki czy papier, wszystkie potrzeby można znaleźć pod linkiem:

W szczególności prosilibyśmy o zwrócenie uwagi na potrzebę obuwia zimowego.

Bardzo prosimy również o śledzenie informacji na naszym wydarzeniu na Facebooku, gdzie codziennie będziemy podawać aktualny stan paczki (czego jeszcze brakuje). Link do wydarzenia: https://fb.me/e/cWAYJmrnV

Jeśli mają Państwo pytania, bardzo chętnie odpowiem na nie mailowo (cokug.pawel.serafin@prac.ug.edu.pl)

Nie zapominajmy, że warto pomagać,

Paweł Serafin