Spotkanie Integracyjne Pracowników

W ostatnim czasie odbyło się spotkanie integracyjne pracowników Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W wydarzeniu wzięli udział pracownicy badawczo-dydaktyczni oraz pracownicy administracyjni naszego Wydziału.

Inicjatywa ta stanowiła doskonałą okazję do zacieśnienia relacji w zespole, swobodnej wymiany doświadczeń oraz chwili odpoczynku od codziennych obowiązków naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych. Choć tego dnia towarzyszyła uczestnikom dość zmienna aura, w której słońce przeplatało się z deszczem, nie wpłynęło to na przebieg wydarzenia

Poniżej efekt spontanicznej sesji zdjęciowa. Fotografie stanowią świadectwo tego, jak zgrany, otwarty i pełen entuzjazmu zespół tworzą pracownicy naszego Wydziału.  

Sesja obrazuje przyszłym kandydatom, pod czyim okiem będą zdobywać wiedzę.

Dziękujemy wszystkim pracownikom za obecność i wspólne budowanie pozytywnej atmosfery na naszym Wydziale.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 24. Czerwiec 2026 - 10:14; osoba wprowadzająca: Helena Mielewczyk Ostatnia zmiana: środa, 24. Czerwiec 2026 - 12:53; osoba wprowadzająca: Helena Mielewczyk