Spotkanie Integracyjne Pracowników
W ostatnim czasie odbyło się spotkanie integracyjne pracowników Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W wydarzeniu wzięli udział pracownicy badawczo-dydaktyczni oraz pracownicy administracyjni naszego Wydziału.
Inicjatywa ta stanowiła doskonałą okazję do zacieśnienia relacji w zespole, swobodnej wymiany doświadczeń oraz chwili odpoczynku od codziennych obowiązków naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych. Choć tego dnia towarzyszyła uczestnikom dość zmienna aura, w której słońce przeplatało się z deszczem, nie wpłynęło to na przebieg wydarzenia
Poniżej efekt spontanicznej sesji zdjęciowa. Fotografie stanowią świadectwo tego, jak zgrany, otwarty i pełen entuzjazmu zespół tworzą pracownicy naszego Wydziału.
Sesja obrazuje przyszłym kandydatom, pod czyim okiem będą zdobywać wiedzę.
Dziękujemy wszystkim pracownikom za obecność i wspólne budowanie pozytywnej atmosfery na naszym Wydziale.