Wybory do Rady Wydziału MWB UG i GUMed - nauczyciel akademicki, nie posiadający tytułu prof. lub prof. uczelni albo nie posiadający stopienia naukowego dr hab.

OGŁOSZENIE WYBORCZE

Wydziałowa Komisja Wyborcza Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed
ogłasza wybory do
Rady Wydziału MWB UG i GUMed

na okres kadencji 2024-2028 – po jednym wakacie dla UG i GUMed

w grupie pracowników MWB UG i GUMed zatrudnionych
na stanowisku nauczyciela akademickiego, ale nie posiadający tytułu profesora lub profesora uczelni albo nie posiadający stopienia naukowego doktora habilitowanego.

Zgłaszanie kandydatów odbywa się poprzez przesłanie informacji o chęci kandydowania na członka Rady Wydziału do Przewodniczącego WKW na adres email: lukasz.rabalski@ug.edu.pl
 do dnia 25.06.2024

W przypadku zgłoszenia się więcej niż po jednym pracowniku z UG i GUMed, głosowanie odbędzie się w aplikacji MS Teams z wykorzystaniem MS Forms

w dniu 26.06.2024  w godz. 10:00-12:00.

Link z zaproszeniem do Zespołu oraz informacje o kandydatach będą dostępne dla osób uprawnionych do głosowania po zalogowaniu się do aplikacji MS Teams (w ramach indywidualnego, imiennego konta pracowniczego w usłudze Office 365); oddawanie głosów będzie możliwe tylko z poziomu aplikacji MS Teams.

Jeżeli w głosowaniu w powyższym terminie weźmie udział mniej niż 50% uprawnionych do głosowania,  26.06.2024 odbędzie się głosowanie w drugim terminie w godz. 13:00-15:00 – w takim samym trybie i formie jak głosowanie w pierwszym terminie. Dla dokonania wyboru w drugim terminie nie jest wymagane kworum 50% uprawnionych do głosowania. Głosy oddane w pierwszym terminie nie zostaną jednak uwzględnione przy obliczaniu głosów i ustalaniu wyniku wyborów przeprowadzonych w drugim terminie.

Dr Łukasz Rąbalski
Przewodniczący Wydziałowej  Komisji Wyborczej

Data publikacji: piątek, 21. Czerwiec 2024 - 10:32; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 21. Czerwiec 2024 - 10:32; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega