Piknik Nauki Fahrenheita - relacja

26 maja, na Górze Gradowej odbył się tegoroczny Piknik Nauki Fahrenheita. Trzecia edycja zgromadziła tłumy gości. Podczas Pikniku Naukowego Fahrenheita przygotowano wiele atrakcji, które umożliwiały interaktywne poznawanie różnych dziedzin nauki w tym biotechnologii!

Wszyscy goście chętnie korzystali z bogatego programu przygotowanego przez organizatorów odkrywając tajemnice nauki. Dzieci mogły uczestniczyć w warsztatach i pokazach, dorośli natomiast mieli okazję wysłuchać wykładów.

Dziękujemy Organizatorom za fantastyczne przygotowanie Pikniku, a Uczestnikom za udział. Do zobaczenia za rok.

Organizatorzy: Uczelnie Fahrenheita (Gdański Uniwersytet MedycznyPolitechnika Gdańska i Uniwersytet Gdański) oraz Hevelianum.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: środa, 29. Maj 2024 - 10:54; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: środa, 29. Maj 2024 - 11:22; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega