dr Aleksandra Siedlar otrzymała międzynarodowy grant Short Term Scientific Mission

Miło nam poinformować, że dr Aleksandra Siedlar, adiunkt z Pracowni Immunologii Doświadczalnej i Translacyjnej otrzymała międzynarodowy grant Short Term Scientific Mission (STSM) w ramach COST Action CA21108: European Network for Skin Engineering and Modeling (NETSKINMODELS).

Współpraca ta skupiona jest na zrzeszaniu badaczy z interdyscyplinarnych dziedzin, dzięki którym możliwe będzie opracowanie i zwalidowanie modeli skóry, zarówno tych komórkowych, jak i komputerowych. Dzięki grantowi dr Aleksandra Siedlar będzie miała możliwość współpracować z naukowcami z Uniwersytetu im. Radbouda w Nijmegen w Holandii i zdobywać wiedzę na temat manipulacji genetycznych na modelach 3D skóry.

Celem STSM jest umożliwienie naukowcom odwiedzenia instytucji lub laboratorium w innym państwie członkowskim COST, co przyczynia się do wspierania współpracy w ramach doskonałej infrastruktury badawczej i dzielenie się nowymi technikami, które mogą nie być dostępne w macierzystej instytucji lub laboratorium uczestnika.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 20. Marzec 2024 - 06:58; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: środa, 20. Marzec 2024 - 06:58; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega