Pierwszy Dzień Dni Otwartych MWB i UG za nami

Pierwszy Dzień Dni Otwartych minął niepostrzeżenie. Za nami dzień pełen pokazów, spotkań, prezentacji, wykładów i wywiadów.

Zapraszamy jeszcze, tylko dzisiaj, na Drugi Dzień Otwarty UG oraz Dzień Otwarty MWB UG i GUMed!

To unikatowa okazja do spotkania naszych studentów, którzy dla odwiedzających przygotowali masę atrakcji. Tylko dzisiaj studenci MWB z samorządu i koła naukowego Bio-MED podzielą się z Wami tajnikami studiowania Biotechnologii i opowiedzą o swoich naukowych projektach.

O 12.00 - 12.25 na WNS w audytorium S204 dr Alicja Chmielewska opowie o unikatowym charakterze Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed, a następnie dr Magdalena Rajewska oczaruje słuchaczy  wykładem pt."Były sobie bakterie – tajemnice ludzkiego mikrobiomu."

Dni Otwarte MWB to wyjątkowa okazja do poznania Wydziału. Zapraszamy na  niezapomniany spacer z przewodnikiem, dr hab. Stanisławem Ołdziejem, prof. UG.

Grupy wyruszają ze stoiska MWB na WNS o 10-11.30; 13-14:30 oraz 14.15 do 15:45.

Zapraszamy!

Masz pytanie?
Skontaktuj się z koordynatorem Dni Otwartych z MWB UG i GUMed: dorota.pomorska@ug.edu.pl

Zdjęcie w galerii