Zagraj z MWB UG i GUMed dla WOŚP

ZAGRAJ z MWB UG i GUMed dla WOŚP

i daj się oczarować fascynującemu światu biotechnologii!

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza na warsztaty poświęcone niezwykłemu światu biotechnologii.

Daj się oczarować nauce podczas niezapomnianego spaceru po jednym z najnowocześniejszych i jednocześnie unikatowym w skali kraju Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed. Wciel się w rolę naukowca i zajrzyj do laboratorium biotechnologa, aby poznać tajniki inżynierii genetycznej, mikrobiologii, bioinformatyki i grafiki molekularnej.

Czas trwania warsztatów: 4-5h

Wiek uczestników: 14+

Termin licytacji: do 31.01.2024r.

Termin warsztatów do uzgodnienia ze zwycięzcą aukcji.

Oferta przeznaczona jest dla grupy do max. 36 osób, które fascynują się nauką i pragną zgłębić tajniki biotechnologii.

Wybierz się w tę wyjątkową podróż z pasjonatkami dydaktyki akademickiej i tutorkami MWB UG i GUMed: dr n. med. inż. Dorotą Pomorską oraz dr Wiolettą Żmudzińską.

Poziom zaawansowania zajęć zostanie dostosowany do wieku i wiedzy uczestników.

Wylicytuj tę unikalną atrakcję dla swojej klasy, szkoły, firmy, rodziny czy przyjaciół i wspólnie poczujcie się jak prawdziwi biotechnolodzy.

Link do licytacji:

Zapraszamy także do grania w pozostałych aukcjach UG.

Załącznik Rozmiar
Plakat wydarzenia 487.27 KB

Data publikacji: środa, 17. Styczeń 2024 - 13:12; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 30. Styczeń 2024 - 08:39; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega