Noc Biologów 2024

Już w piątek 12 stycznia 2024 roku, o godzinie 16.00 na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii rusza Noc Biologów!

W tym roku program jest wyjątkowo bogaty - przygotowaliśmy mnóstwo stoisk z pokazami naukowymi, gry, wystawę i warsztaty praktyczne. Jeśli chcecie własnoręcznie zbudować helisę DNA lub model komórki, przejść wyzwania Escape Room'u, pipetować, obserwować, doświadczać - zapraszamy! Czekają na was między innymi prepraty mikroskopowie, świecące bakterie, kolorowe sinice, bubble tea, ciecz nienewtonowska oraz różowy świat Barbie-biotechnolożki :)

A w konkursie "epigenetyczny puzzel" organizowanym przez Międzynarodowe Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi (ICCVS) można będzie wygrać test genomowy opisujący pochodzenie uczestnika!

Plakat

Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie: http://www.nocbiologow.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=gdansk1&idp=program

Projekt finansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu „Społeczna odpowiedzialność nauki II”

Data publikacji: wtorek, 9. Styczeń 2024 - 11:01; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 9. Styczeń 2024 - 12:09; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega