Spotkanie z kandydatem na Rektora UG na kadencję 2024-2028 prof. Piotrem Stepnowskim

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie przedwyborcze kandydata na Rektora Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Piotra Stepnowskiego ze społecznością Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii.

Spotkanie obędzie się na naszym Wydziale w auli im. prof. dr hab. Karola Taylora 9 stycznia 2024 r. o godzinie 14:00.

Zachęcamy do zapoznania się z programem kandydata.

Spotkanie kandydata na rektora ze społecznością akademicką UG odbędzie się 11 stycznia o godz. 11:30 w Auli Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku-Oliwie. Spotkanie będzie dostępne również w aplikacji Microsoft Teams.

Data publikacji: piątek, 22. Grudzień 2023 - 09:20; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 22. Grudzień 2023 - 09:34; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega