Warsztaty z pracy w różnorodnym zespole dla społeczności akademickiej UG

Jak powinna wyglądać komunikacja z innymi, na czym polega rola płci w kontaktach zawodowych, jak motywować zespół? 18 i 25 stycznia dr Magdalena Żadkowska z Instytutu Socjologii UG odpowie na te pytania w ramach warsztatów z pracy w różnorodnym zespole dla studentów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego.

Zapisy trwają - przedłużone do 12 stycznia!!
Kliknij, by się zapisać

Celem zajęć jest poznanie narzędzi i technik prezentowania siebie, które pozwalają na świadome kierowanie swoim wizerunkiem i sposobem komunikowania się z innymi, z uwzględnieniem różnic płci wynikających z socjalizacji. Podczas kursu odbędą się warsztaty nt. zarządzania różnicami w zespole, stylów komunikowania się z innymi, roli płci w kontaktach zawodowych i skutecznego motywowania zespołu oraz delegacji zadań.

Ukończenie warsztatów wiąże się z otrzymaniem oceny opartej na aktywności podczas zajęć i pracy zaliczeniowej. Podczas dwóch spotkań uczestnicy zdobędą umiejętności budowania własnego wizerunku opartego o wiedzę na temat dynamiki pracy w różnorodnym zespole. Wśród planowych metod dydaktycznych są m.in. gry symulacyjne czy projekty badawcze, wdrożeniowe lub praktyczne.

Zajęcia odbędą się 18 i 25 stycznia w godz. 11:45 -15:00, jeśli uzbiera się co najmniej 15-osobowa grupa (max. 30 osób). 18 stycznia spotkanie odbędzie się w s. 40 w budynku Instytutu Biotechnologii UG, a 25 stycznia w Sali Rady Wydziału w budynku Instytutu Biotechnologii UG.

Data publikacji: wtorek, 19. Grudzień 2023 - 10:29; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: poniedziałek, 8. Styczeń 2024 - 10:36; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega