Zawiadomienie o obronie pracy doktorskiej - mgr Piotr Karaś

Przewodniczący Rady Dyscypliny Biotechnologia oraz Komisja Doktorska przy Radzie Dyscypliny Biotechnologia Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że dnia 08 grudnia 2023 roku (piątek), godz. 10:30 w Gdańsku przy Auli 042b w budynku Instytutu Biotechnologii UG w Gdańsku przy ul. Abrahama 58, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pana mgr Piotra Karasia

na temat:

„Molekularne podstawy ewolucji małych białek szoku cieplnego w Erwiniaceae”,
(„Molecular basis of small heat shock protein evolution in Erwiniaceae”).

Promotor:
prof. dr hab. Krzysztof Liberek, Zakład Biochemii Białek, MWB UG i GUMed

Promotor pomocniczy:
dr inż. Bartłomiej Tomiczek, Zakład Biochemii Ewolucyjnej, MWB UG i GUMed

Recenzenci:
prof. dr hab. Ryszard Korona - Wydział Biologii, Uniwersytet Jagielloński
prof. dr hab. Mikołaj Olejniczak - Wydział Biologii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
prof. dr hab. Paweł Golik – Instytut Genetyki i Biotechnologii, Uniwersytet Warszawski

Z rozprawą doktorską można się zapoznać w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego znajdującej się w Gdańsku, przy ul. Wita Stwosza 53. Rozprawę, streszczenie rozprawy doktorskiej łącznie z recenzjami zamieszczono na stronie internetowej jednostki organizacyjnej.

Publiczna obrona doktorska zostanie przeprowadzona w trybie mieszanym, tj. osoba ubiegająca się o nadanie stopnia oraz członkowie komisji, którzy zadeklarują chęć uczestnictwa w bezpośrednim kontakcie stawią się w Gdańsku przy ul. Abrahama 58, w Auli 042b w budynku Instytutu Biotechnologii UG, natomiast pozostałe osoby pragnące wziąć udział w obronie mogą uczestniczyć w formie zdalnej, tj. z wykorzystaniem technologii informatycznych umożliwiających transmisję obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym oraz bezpośrednią komunikację uczestników wydarzenia, a jednocześnie zapewniających kontrolę przebiegu obrony i jej rejestrację.

Transmisja online

Data publikacji: środa, 6. Grudzień 2023 - 07:16; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: środa, 6. Grudzień 2023 - 13:15; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega