Za nami tydzień intensywnych warsztatów Biotechnologicznych „Biotech Week 2023”

W dniach 18 - 22 września Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed odwiedzali licealiści gotowi na naukowe wyzwania. Zmyślą o nich Zespół ds. organizacji imprez promocyjnych i edukacyjnych MWB przygotował laboratoryjno-komputerowe warsztaty wprowadzające uczniów w świat pracy biotechnologa.

W tegorocznej edycji warsztatów miejsca rozeszły się błyskawicznie.

Wśród uczestników znaleźli się wyróżnieni licealiście z  X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej, którzy w Konkursie Biotechnologicznym MWB uzyskali najlepszy wynik drużynowy i tym samym zapewnili swojej szkole gwarantowane miejsce na warsztatach Biotech Week.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz do udziału w kolejnej edycji za rok!

Data publikacji: wtorek, 3. Październik 2023 - 07:31; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 3. Październik 2023 - 07:33; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega