Kącik inspiracji dydaktycznych MWB

26 września w holu Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed dydaktyczki z Zakładu Laboratoriów Dydaktycznych przygotowały Kącik Inspiracji Dydaktycznych. Dzięki przygotowanym plakatom, materiałom dydaktycznym i zaprezentowanym pracom uczestnicy mogli dowiedzieć się m. in. jak aktywizować studentów na wykładach i proseminariach, jak efektywnie stosować pracę grupową oraz jak uatrakcyjnić zajęcia wykorzystując różnorodne narzędzia online, tablicę multimedialną czy kostkę VR.

Stanowiska dydaktyczne prezentowały dr Alicja Chmielewska, dr Wioletta Żmudzińska, dr Dorota Pomorska i dr Agnieszka Bernat-Wojtowska. Dziękujemy za inspirujące rozmowy wszystkim entuzjastom dydaktyki z naszego wydziału, którzy odwiedzili nasz kącik.

Kącik dydaktyczny - relacja

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: czwartek, 28. Wrzesień 2023 - 09:34; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 28. Wrzesień 2023 - 09:37; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega