Pomorska Noc Naukowców

Już w piątek 29 września 2023 odbędzie się POMORSKA NOC NAUKOWCÓW. Szczególnie zapraszamy na organizowane przez MWB wydarzenia popularnonaukowe, które zabiorą nas w podróż po fascynującym mikroświecie. Będziemy podziwiać przepiękne rośliny owadożerne, poznamy sekrety sinic i zastanowimy się nad wpływem mikroplastiku na nasze otoczenie i zdrowie. Na praktycznych warsztatach będziemy zgłębiać proces fotosyntezy oraz poznamy bakterie bioluminescencyjne. Dowiemy się też jakie nano-niebezpieczeństwa skrywają jaskinie. Dołącz do nas i przeżyj pełne wrażeń spotkanie z nauką!

Wydarzenie

Wydarzenia koordynowane przez MWB będą odbywać się w centrum PNN na Wydziale Biologii oraz na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii.

Więcej informacji na stronie www.pomorskanocnaukowcow.eu

Zapraszamy!!!

Link do zapisów TUTAJ

.