Dzień studenta na MWB

Drodzy Studenci, Doktoranci oraz Pracownicy naszego Wydziału,

w imieniu Kolegium Dziekańskiego, Samorządu Studenckiego, kół naukowych BIO-MED oraz Stream of Thoughts, chcielibyśmy zaprosić Was na drugą edycję Dnia Studenta na naszym wydziale.

Już jutro, 14 czerwca 2023, będą na Was czekać przygotowane przez nas wykłady, warsztaty, konkursy, stoiska informacyjne Samorządu Studentów, Koła Naukowego BIO-MED, Koła Naukowego Stream of Thoughts oraz studentów reprezentujących nasz Wydział w konkursie iGEM.

Dodatkowo, wszyscy zainteresowani programem InnovaBio Pomorze, będą mogli porozmawiać z jego przedstawicielami, a osoby rozważające wyjazd w ramach programu Erasmus+ będą mogły uzyskać wszystkie informacje podczas spotkania z wydziałowym koordynatorem programu.

Niewątpliwymi atrakcjami będą grill integracyjny na placu przed budynkiem Instytutu oraz pokaz filmowy na auli im. Prof. Karola Taylora.

Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania!

Ze względu na fakt, że niektóre z atrakcji będą odbywać się na placu przed budynkiem Instytutu, informujemy, że w dniu jutrzejszym możecie Państwo spotkać się z trudnościami w znalezieniu miejsc parkingowych. Prosimy o nieparkowanie wzdłuż chodnika przylegającego do budynku Instytutu oraz niezajmowanie miejsc parkingowych położonych w pierwszym rzędzie (licząc od budynku Instytutu).

Poniżej agenda wydarzenia.

dr hab. Ewelina Król, Prof. UG
Dziekan

Program:

Załącznik Rozmiar
Dzień studenta - Agenda 24.71 KB

Data publikacji: wtorek, 13. Czerwiec 2023 - 07:42; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 13. Czerwiec 2023 - 07:48; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega