Pierwszy Dzień Science Speed Datingu

Pierwszy dzień Science Speed Dating

W dniach 17-19.04.2023 r. na Uniwersytecie Gdańskim odbywa się Pierwsza Sesja Science Speed Dating  FarU w Polsce.

Wydarzenie ma na celu wzmocnienie współpracy między naukowcami Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej.

Wydarzenie patronują Rektorzy trzech uczelni partnerskich: Prorektor ds. Badań Naukowych Uniwersytetu Gdańskiego,

prof. dr hab. Wiesław Laskowski, Prorektor ds. nauki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. dr hab. Michał Markuszewski i  Prorektor ds. nauki Politechniki Gdańskiej, prof. dr hab. inż. Sławomir Milewski.

Organizatorem pierwszego spotkania poświęconego „Zrównoważonemu Rozwojowi” był Uniwersytet Gdański. Poniżej krótka foto relacja z wydarzenia.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: wtorek, 18. Kwiecień 2023 - 09:28; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska Ostatnia zmiana: wtorek, 18. Kwiecień 2023 - 10:01; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska