dr Grzegorz Stasiłojć z wyróżnieniem „Nauczyciel Roku” im. K. C. Mrongowiusza

Zdjęcie

Społeczność akademicka Uniwersytetu Gdańskiego świętowała 53. rocznicę powołania Uczelni. Święto Uniwersytetu Gdańskiego odbyło się 20 marca 2023 roku w auli budynku Informatyki Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UG. Podczas uroczystości tradycyjnie Prorektor prof. Arnold Kłonczyński wręczył nagrody i wyróżnienia laureatom Nagrody Nauczyciel Roku im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza.

Komisja Konkursowa przyznała wyróżnienie dr. Grzegorzowi Stasiłojć z Zakładu Biologii Komórki i Immunologii z Instytutu Biotechnologii Medycznej i Onkologii Doświadczalnej MWB GUMed.

Serdecznie gratulujemy!!

Podczas uroczystości wręczono również nagrody laureatom II edycji konkursu YOUNG FAHRENHEIT. Dokonał tego Prezes Univentum Labs dr hab. Wojciech Bizon, prof. UG. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła dr Agata Motyka-Pomagruk z Zakładu Ochrony i Biotechnologii Roślin i Laboratorium Badawczo-Wdrożeniowego MWB UG.

Data publikacji: wtorek, 21. Marzec 2023 - 07:38; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 21. Marzec 2023 - 07:39; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega