Studenci MWB UG i GUMed w pomorskich przedsiębiorstwach

Studiowanie na MWB UG i GUMed to nie tylko wykłady, seminaria czy ćwiczenia prowadzone w salach i laboratoriach. Studiowanie na MWB to także wycieczki do pomorskich przedsiębiorstw! W styczniu 2023 r. studenci III-roku kierunku Biotechnologia wraz z dr Wiolettą Żmudzińską odwiedzili pomorskie firmy stosujące metody biotechnologiczne celem poznania specyfiki ich pracy. W tym roku odwiedziliśmy:

• Polpharma Biologics S.A.
  • Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
  • Port Czystej Energii

Dzięki wizytom nasi studenci zapoznali się z procesami technologicznymi stosowanymi w danych przedsiębiorstwach, ich organizacją i funkcjonowaniem, a przede wszystkim z możliwościami związanymi z zatrudnieniem po ukończeniu studiów.

Drodzy Studenci, życzymy sukcesów i osiągnięcia wymarzonych celów!

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: czwartek, 2. luty 2023 - 08:03; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 2. luty 2023 - 08:04; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega