Dwie nominacje z MWB w plebiscycie osobowość roku 2022

Redakcja Dziennika Bałtyckiego ogłosiła tegoroczne nominacje do tytułu Osobowość Roku, gdzie nominację dostała prof. dr hab. Krystyna Bieńkowska-Szewczyk oraz doktorant Zakładu Biochemii Białek mgr Hubert Wyszkowski. Nominowani powalczą o tytuł Osobowości Roku 2022 w kategorii Nauka.

Coroczny ogólnopolski plebiscyt na Pomorzu prowadzą  Dziennik Bałtycki i serwis www.dziennikbaltycki.pl, Głos Pomorza i serwis www.gp24.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl. Czytelnicy swoje głosy mogą oddawać na kandydatów do 21 lutego na stronie Dziennika Bałtyckiego.

prof. dr hab. Krystyna Bieńkowska-Szewczyk uzyskała nominację za skuteczną popularyzację wiedzy na temat SARS-CoV-2, wśród mieszkańców Polski, a mgr Hubert Wyszkowski nominację za otrzymanie stypendium START Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: czwartek, 12. Styczeń 2023 - 09:47; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Styczeń 2023 - 09:39; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega