Szlachetna Paczka

Szanowni Państwo,

Święta to szczególny czas w roku, w którym warto pomagać innym, a w szczególności tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Pragniemy ogłosić, że w tym roku wszyscy Pracownicy, Doktoranci oraz Studenci będą mogli wspólnie wesprzeć rodzinę w potrzebie w ramach akcji Szlachetna Paczka organizowanej na MWB UG i GUMed.

W dniach 05 - 09.12.2020 będzie można przynieść artykuły wymienione na załączonej liście do specjalnie przygotowanego i oznaczonego pojemnika umieszczonego na korytarzu nieopodal wejścia budynku Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed przy ul. Abrahama oraz części wydziału znajdującej się na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Po zakończeniu zbiórki w Weekend Cudów 10 - 11 grudnia paczka zostanie przewieziona przez członków Samorządu do magazynu, następnie trafi do rodziny.

Wyróżniono 3 kluczowe potrzeby, które powinniśmy spełnić w pierwszej kolejności: Bon do optyka, Środki Czystości oraz Ręczniki.

Wśród szczególnych upominków znalazły się na przykład słodycze, bilet długookresowy na komunikację miejską czy książki, wszystkie potrzeby oraz szczegółowy opis można znaleźć pod linkiem:

Szlachetna Paczka

Jeśli mają Państwo pytania, bardzo chętnie odpowiem na nie mailowo (cokug.pawel.serafin@prac.ug.edu.pl)

Nie zapominajmy, że warto pomagać,

Data publikacji: środa, 7. Grudzień 2022 - 07:07; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: środa, 7. Grudzień 2022 - 07:10; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega